1-4 Czerwca 2017 PIERWSZY COMIC CON W POLSCE

Co będzie grane na II Targach Gier Komputerowych Good Game Warsaw? Zdradzamy szczegóły imprezy.

Udostępnij
1-4 czerwca w Ptak Warsaw Expo druga edycja największej w Polsce imprezy gamingowej - Good Game Warsaw. Na uczestników czeka 18 turniejów m.in. w League of Legends, DOTA 2 czy Counter Strike, a w Strefie Free 2 Play 800 stanowisk z najnowszymi i najpopularniejszymi grami, dostępnych dla wszystkich odwiedzających. Targi odwiedzą także youtuberzy, którzy zagrają showmatche. W specjalnych turniejach rywalizować będą szkoły. Jeśli więc lubisz gry komputerowe, video lub konsolowe, nie możesz tego przegapić. A w czym zmierzymy się podczas Good Game Warsaw 2017? Zobacz sam.

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike, jako najpopularniejsza gra na świecie w swojej kategorii, zrzesza niezliczoną ilość fanów. Turniej Counter Strike Global Offensive, który odbędzie się na Good Game, będzie rozgrywany w dwóch etapach. Pierwszym będą eliminacje online, w których weźmie udział około 6 tysięcy graczy z całego kraju. Drugim etapem będą finały, które zostaną rozegrane na scenie głównej Good Game. Organizatorem turnieju jest CSCenter.pl.

League of Legends

League of Legends to obecnie najpopularniejsza na świecie gra MOBA. Przyciąga graczy z każdego zakątka globu i wyzwala niesamowite emocje nie tylko u samych graczy, ale też u oglądających bitwy zarówno na żywo, jak i w internecie. Tegoroczny Turniej League of Legends, został podzielony na dwie fazy. Faza online, czyli eliminacje oraz finałowe rozgrywki podczas Good Game. Organizatorem turnieju jest How2Win.

DOTA 2

Defense of the Ancients, czyli w skrócie DOTA, jest prekursorem gatunku gier MOBA. Początkowo występowała jako modyfikacja do gry Warcraft III, jednak jej popularność pozwoliła na stworzenie drugiej części, która jest tytułem e-sportowym z ogromną ilością fanów na całym świecie. To bardzo dobra okazja by zobaczyć i dowiedzieć się czym inspirowały się firmy, które odniosły światowy sukces, tworząc gry MOBA. Każdy może spróbować swoich sił biorąc udział w turnieju, a także w strefie Free2Play. Organizatorem turnieju jest dota2.pl

Hearthstone

Hearthstone firmy Blizzard przyciąga mnóstwo graczy bez względu na wiek. Turniej Hearthstone to okazja by sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach z innymi graczami. Finały odbędą się na scenie Hearthstone podczas Good Game. Spróbuj swoich sił, naucz się nowych technik i strategii – a to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych graczy, a także youtuberów. Organizatorem turnieju jest Turning Point.

Overwatch

Overwatch to kolejna świetna gra drużynowa od firmy Blizzard, która podbija serca graczy. Unikalni bohaterowie oraz sama rozgrywka, wyzwalają niesamowite emocje. Każdy z odwiedzających będzie mógł spróbować swoich sił zarówno w rozgrywce casualowej, jak i turniejowej. Wybierz swojego strażnika, stań do walki i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa.

Pro Evolution Soccer 2017

Zostań gwiazdą futbolu, weź udział w rozgrywkach i poprowadź swoją ulubioną drużynę do zwycięstwa w turnieju Pro Evolution Soccer 2017 lub zmierz się ze znajomymi w strefie Free2Play i sprawdźcie kto jest lepszy. Szykujcie się na emocje i adrenalinę meczową, na turnieje i konkursy oraz masę innych atrakcji, które przygotowało dla was Pes League Polska.

Turnieje w bijatyki

Fighting Games Challenge to wydarzenie zrzeszające fanów specyficznego gatunku gier jakim są bijatyki. Tegoroczna, 7 edycja odbędzie się w ramach Good Game Warsaw i obejmie dwa najnowsze tytuły - Tekken 7 oraz Injustice 2, a także hitowe Mortal Kombat XL, Street Fighter V, Guilty Gear Xrd Revelator. Fighting Games Challenge to wydarzenie rozpoznawalne w środowisku graczy nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Strefa Retro

Kawał historii światowej rozrywki, czyli stare, ale jare gry komputerowe, konsolowe i video, stworzone pierwotnie dla takich legendarnych urządzeń, jak: Pegasus, Atari, Commodore, Game Cube, czy Amiga. Gry, w które w latach 80. i 90. grały miliony. Na odwiedzających targi czekają rozgrywki w Mario Bros i w wiele innych starych hitów. Dla jednych będzie to świetna okazja by przypomnieć sobie stare dzieje, dla innych niesamowita szansa na poznanie gier, przed którymi długie godziny spędzali ich rodzice.

Turnieje dla szkół

Pierwsza taka atrakcja skierowana do uczniów szkół w Polsce. Turnieje w Counter Strike Global Offensive, League of Legends oraz Fifę 17, w których każda szkoła może wystawić swoją reprezentację by rywalizować o miano najlepszej w kraju. Do tego ogromna strefa Free2Play by każdy mógł zagrać w swoją ulubioną grę i spróbować swoich sił w mini turniejach.

Youtuberzy, showmatche, pokazy

Gwiazdy światowej sławy w świecie gamingu. Znani youtuberzy i streamerzy, którzy przyciągną tłumy fanów z całego kraju, zagrają showmatche na scenie głównej, skomentują turnieje, a także poprowadzą konkursy na Good Game. Zagraj ze swoim ulubionym youtuberem w waszą ulubioną grę, zbij piątkę i zrób selfie. Niesamowita okazja dla każdego fana gier.

Targi Gier Komputerowych Good Game Warsaw odbędą się w dniach 1-4 czerwca 2017 r. w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Na targi można dojechać bezpłatnymi autobusami z Dworca Centralnego i Zachodniego. Więcej informacji o imprezie oraz bilety można kupić na stronie goodgameexpo.com. Z biletem na Good Game Warsaw wejdziesz również na pierwszy w Polsce Warsaw Comic Con - festiwal popkultury. Niesamowitą imprezę dla wszystkich fanów gier i seriali fantasy.

Udostępnij